Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
16:01, 19.09.2022
Kreatyna to jedna z najbardziej popularnych odżywek na rynku suplementów diety. Przyczyn tej popularności wiele osób upatruje m.in. w fakcie, że jest to jedna z najlepiej i najbardziej dokładnie przebadanych naukowo odżywek. To powoduje, że nawet osoby stawiające pierwsze kroki w sportowym świecie, śmiało sięgają po kreatynę wiedząc, że po prostu okaże się ona skuteczna i pozwoli zmaksymalizować efekty treningu. Jednak wraz z jej rosnącą popularnością, tak jak w przypadku wielu innych produktów itp. - powstało jej wiele wariantów, nie tylko smakowych. Kreatyna jest dostępna także w wielu formach. Można przyjmować kreatynę w formie zarówno sproszkowanej, jak i jako kapsułki. Przez wielość różnego rodzaju wariantów odżywek kreatynowych, wiele osób zastanawia się jak poszczególne z nich, wpływają na efektywność danej odżywki, czy jest ona tak samo skuteczna w każdej formie, w każdym smaku itp. Warto zatem przyjrzeć się temu, czy kreatyna w proszku i w kapsułkach jest tym samym, czy też nie.
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
18:50, 05.09.2022
Montowanie paneli fotowoltaicznych i korzystanie z energii elektrycznej pozyskanej wprost ze słońca jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Wiele osób wybiera je już przy budowie nowego domu, jednak nierzadkie są sytuacje, w których panele instaluje się także przy gotowych i użytkowanych od lat nieruchomościach. O wiele łatwiej jest jednak dokonać instalacji podczas budowy domu. Na tym etapie warto przemyśleć jeszcze jedną kwestię – to wykorzystanie PV do ogrzewania domu.
15:36, 26.08.2022
Nagroda jubileuszowa to temat wzbudzający wiele kontrowersji i emocji. Dlaczego tak jest? Otóż nagrody takie zasadniczo przysługują tylko pracownikom pewnych sektorów. Nie dotyczą z mocy prawa pracowników przedsiębiorstw prywatnych, tylko sektora państwowego. Przysługują na podstawie szczegółowych przepisów prawa, ale nie są ustalone jednolicie w Kodeksie pracy. Warto więc wiedzieć, komu i w jakich warunkach przysługuje nagroda jubileuszowa.
12:41, 24.08.2022
Wirtualne biura stały się dla przedsiębiorców czymś powszechnym. Mogą to być pracownicy zdalni i freelancerzy.
REKLAMA
00:00, 22.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
09:02, 16.08.2022
Tradycyjne gospodarstwo trudniące się hodowlą bydła utrzymuje około 20-30 sztuk krów mlecznych. Jednak już standardowej wielkości stado wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań w codziennej opiece i pracy hodowlanej.
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
00:00, 05.08.2022
Stworzenie dobrego projektu łazienki wymaga uważnego doboru każdego elementu jej wyposażenia. Szczególną uwagę należy poświęcić tym obiektom, które w największym stopniu wpływają na funkcjonalność tego rodzaju pomieszczenia. Osoby projektujące łazienkę często mierzą sięz dylematem: czy lepiej wybrać tradycyjne WC, czy może stelaż podtynkowy? Oto co warto wiedzieć, by podjąć dobrą decyzję.
14:44, 28.07.2022
Zakup samochodu lub drogiego sprzętu elektronicznego czy sportowego, kosztowne leczenie, wakacyjne wyjazdy lub duże, rodzinne uroczystości - to tylko niektóre z wydatków, które większość z nas finansuje za pomocą kredytu gotówkowego. Ofert tego typu finansowania znajdziemy na rynku całe mnóstwo. Różnią się one między sobą takimi czynnikami jak koszty i warunki kredytu, a także wymagania co do kredytobiorcy. Duże zróżnicowanie poszczególnych kredytów sprawia, że klienci niezorientowani w rynku produktów finansowych mogą mieć poważne problemy z wyborem najlepszej oferty. 
REKLAMA
14:06, 28.07.2022
Salon to przestrzeń wspólna, dlatego powinna spełniać oczekiwania wszystkich domowników. Jedni traktują go jako miejsce do zabaw, inni substytut salonu telewizyjnego, kolejni zaś - przestrzeń do wypoczynku. Jak więc go urządzić, aby był przestrzenią iście uniwersalną? Zerknij  niżej, a damy Ci kilka wskazówek.
10:31, 26.07.2022
Doradca kredytowy to osoba, która udziela klientowi porady finansowej. Doradcą kredytowym może być bank, osoba fizyczna lub firma.
00:00, 26.07.2022
Systemy fotowoltaiczne służą do wytwarzania energii elektrycznej ze słońca. Są instalowane na dachach lub na polach i mogą być wykorzystywane do celów mieszkalnych, komercyjnych lub przemysłowych.
00:00, 26.07.2022
Mokasyny damskie to rodzaj obuwia, który nigdy nie wychodzi z mody. Jednak obecnie cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Ten rodzaj półbutów uwielbiają fanki minimalizmu, klasyki oraz wszystkie trendsetterki. Mokasyny można nosić na wiele różnych sposobów. Jednak dzisiaj pokażemy Ci, jakie mokasyny damskie wybrać do letniej stylizacji!
14:45, 12.07.2022
Postępująca technologia doprowadziła do sytuacji, w której tradycyjne aparaty fotograficzne stają się archaizmem. Zapis foto i wideo poszedł na tyle do przodu, że na rynku mamy mnóstwo innych urządzeń, które wiodą prym w ostatnich latach. Szczególnie popularne stały się drony. Sprzęt, który mamy na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu w każdej chwili możemy z niego skorzystać - jednak czy aby na pewno legalnie?
REKLAMA
REKLAMA