Zamknij
REKLAMA

Chcesz zacząć używać większej ilości kosmetyków ? Lekcja makijażu będzie idealnym rozwiązaniem

06:42, 29.06.2021 | J.K
Skomentuj

Miłą odskocznią od makijaży okolicznościowych czy ślubnych, których mam oczywiście w tygodniu najwięcej są lekcje makijażu. Takie zajęcia trafiają mi się minimum raz w tygodniu i jest mi niezmiernie miło gdy mogę indywidualnie dopasować plan takiego spotkania. Kurs taki pasuje wtedy dla osoby nie mającej o makijażu żadnego pojęcia jak i dla wizażysty który chce podnieść jakość swojego warsztatu. Każdorazowo forma jak i program lekcji wygląda troszkę inaczej, co według mnie podnosi dodatkowo wartość oferowanych przeze mnie indywidualnych lekcji makijażu.

Jak wygląda lekcja makijażu prowadzona w Pędzlove?

Spotkanie z Tobą w moim studio zaczynamy od małej słodkości przy kawie i przedstawieniu po krótce jakie zagadnienia będziemy poruszać podczas Twojego szkolenia.

W przypadku gdy przyjdziesz w swoim makijażu dziennym to szkolenie zaczniemy od nauki poprawnego demakijażu i wprowadzenia, jak przygotować twarz aby każdy makijaż był idealny.

Pielęgnacja twarzy aby skóra wyglądała prawidłowo i żeby dobrze przyjmowała nakładane kosmetyki to często zapominana lub lekceważona kwestia podczas nauki makijażu. Nauczymy się podczas tego pierwszego etapu szkolenia jakich kosmetyków należy używać na każdym etapie pielęgnacji. Po określeniu rodzaju skóry kursantki postaramy się prawidłowo dobrać kosmetyki co będzie kluczowe w kolejnych etapach.

Następnie przejdziemy do zapoznania się z najbardziej niezbędnymi narzędziami do wykonywania makijażu. Pokażę Tobie jak najlepiej pod kątem technicznym używać pędzli, gąbeczki, paletki do mieszania czy szczoteczki do rozczesywania rzęs i brwi.

Po takim wstępie przejdziemy do zagadnień które pozwolą nauczyć się zrobić perfekcyjny makijaż na różne okazje. Postaramy się poruszyć techniki dopasowane do Twoich potrzeb, tak aby po ukończonej u mnie lekcji ładny i trwały makijaż był czymś prostym i przyjemnym.

Naukę samego malowania podzielimy na kilka etapów. Zaczniemy od makijażu oka i rzęs, przechodząc płynnie w tym samym rejonie twarzy do makijażu brwi. Następnie zajmiemy się makijażem samej twarzy i skończymy omówieniem jak dobrze pomalować usta aby nie popsuć efektu pracy w poprzednich krokach.

Podczas trwania całego szkolenia na bieżąco omawiać będziemy szczegółowo każdy z używanych kosmetyków. Postaram się przybliżyć sposoby użycia oraz część twarzy na którą produkt stosujemy.

Podczas umawiania się na indywidualną lekcję makijażu i ustalaniu szczegółów zawsze proszę o przyjście z własną kosmetyczką. Ten ostatni etap szkolenia, jakim jest przegląd kosmetyczki kursantki, pozwala zweryfikować czy używane na co dzień kosmetyki są dopasowane do danej cery. Często nietrafione zakupy można spróbować zastosować w inny, często zaskakujący sposób.

Szczegółowe informacje jak dokładnie przebiega lekcja, ile czasu trwa szkolenie, ile kosztuje takie spotkanie możesz znaleźć na mojej stronie: https://pedzlove.pl/blog/indywidualny-kurs-makijazu-b22.html

 

Aby umówić się na kurs makijażu lub dopytać o kwestię których nie udało Ci się odnaleźć na mojej stronie wystarczy skontaktować się ze mną:

  • telefonicznie, pod numerem 663530001
  • mailowo na adres [email protected]
  • lub poprzez portale społecznościowe Facebook: pedzlovepl lub na Instagramie pedzlove.
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%