Zamknij
REKLAMA

Nasza specjalność: sprzedaż najlepszych znanych marek

15:38, 07.03.2020 | J.K
Skomentuj

KT-24 jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń przemysłowych, maszyn i elektronarzędzi w Polsce. Jesteśmy na rynku już 10 lat co świadczy o tym, że nasze produkty i usługi, które oferujemy są nadal pożądane przez Państwa. Największą część naszego asortymentu stanowią myjki ciśnieniowe, odkurzacze, sprzęt ogrodowy i profesjonalne narzędzia. Prowadzimy sprzedaż najlepszych znanych marek, takich jak Karcher, Lavor, Annovi Reverberi, Stanley, Bosch, Kanwod czy Ravanson.

 

KT-24 - LIDER SPRZEDAŻY MYJEK CIŚNIENIOWYCH I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla użytkowników domowych jak i dla profesjonalistów poszukujących wydajnego sprzętu wysokiej klasy. Prowadzimy profesjonalne doradztwo i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszym asortymentem. Nie ważne, czy potrzebujesz sprzętu do ogrodu, domu, garażu, warsztatu, sklepu - u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie, a fachowa pomoc techniczna pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Do naszych urządzeń często dodajemy bogaty zestaw akcesoriów, za które w innych sklepach musiałbyś dodatkowo zapłacić.

WYJĄTKOWI W BRANŻY

Posiadamy własny, profesjonalny serwis i wypożyczalnię maszyn i sprzętu. Nasza kadra serwisowa przeprowadza również przeglądy kosiarek, traktorków ogrodowych, a także maszyn zasilanych elektrycznie czy bateryjnie. Jesteśmy największym sprzedawcą myjek, urządzeń ciśnieniowych i myjek Karcher w internecie. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, stale podnoszących swe kompetencje poprzez udział w szkoleniach i wydarzeniach branżowych. Tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

Zapraszamy:

KT-24 Sp. z o.o.

Psarskie, ul. Sikorskiego 86c

63-100 Śrem


 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA