Zamknij
REKLAMA

U nas miód jest na pierwszym miejscu! Poznaj "Bartnika Kujawskiego"

00:01, 25.03.2020 | .
Fot. depositphotos.com

„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy.

Wszystko zaczęło się bardzo dawno temu, kiedy to wybitny zootechnik, a prywatnie nasz dziadek, uzyskał tytuł magistra o specjalizacji „hodowla i chów pszczół”.  Od 1955 roku temat i wiedza pszczelarska przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Dzięki pasji, ciężkiej pracy zaangażowaniu i ogromnej wiedzy, dziś jesteśmy właścicielami rozwijającej się firmy "Bartnik Kujawski".

Obecnie zakład mieści się w miejscowości Kozielec, niedaleko Bydgoszczy. Tu zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu oraz produktów pszczelich najwyższej jakości.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi.

Cały czas szkolimy się, zdobywając wiedzę, a co za tym idzie, ważne certyfikaty. Posiadamy nowoczesne laboratorium, w którym prowadzone są badania jakości miodów i produktów pszczelich, a na jego straży stoi certyfikowany pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością.

"Bartnik Kujawski" ściśle współpracuje z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, w którym prowadzone są badania nad innowacyjnymi produktami w 100% naturalnymi.

Mamy miód, jaki tylko sobie zażyczysz!

Dzięki doświadczeniu możemy dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Wyróżnia nas elastyczność, szybkość w realizacji zamówień i najwyższa jakość oferowanych usług oraz produktów.

Polecamy miód naturalny wielokwiatowy oraz miody odmianowe. W ofercie dostępne są również miody proszkowane, kremowane oraz produkty pszczele.

Usługi, które świadczy firma, to m.in. konfekcjonowanie miodu.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą, technologią oraz sprzętem. Cały proces dekrystalizacji miodów jest pod ścisłą kontrolą, dzięki czemu miody nie tracą swoich cennych właściwości. Po tym procesie miody poddawane są filtracji, przy użyciu profesjonalnych filtrów, przez co pozbawione są potencjalnych zanieczyszczeń. Następnie są standaryzowane oraz badane pod kątem jakości tak, aby gotowy produkt zadowolił najbardziej wymagających klientów. Nad całym procesem czuwa wykwalifikowany pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością.

Miód pod marką własną? Tylko z "Bartnikiem Kujawskim"!

W ostatnich latach zauważa się znaczny wzrost rynku towarów sprzedawanych pod marką własną. W 2011 roku rynek ten urósł o ponad 18%, w roku następnym zwiększył się o kolejne 19%. W 2014 roku marki własne miały 25% udziału w całym rynku. Wybór jest jasny – zwiększ swoją konkurencyjność.

Gwarantujemy Państwu rozlew miodu, pakowanie i dostarczenie go pod wskazany adres. W promieniu do 50 km od siedzimy firmy "Bartnik Kujawski", wysyłamy swój transport.

Opakowania, jakimi dysponuje firma, to przedział od 20 g do 2000 kilogramów i właśnie w takie opakowania jesteśmy w stanie zapakować gotowy produkt. Jesteśmy elastyczni, przygotowani na wyzwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Żadne opakowanie nie stanowi dla nas większego problemu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani jakimkolwiek produktem z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA