Zamknij
REKLAMA

Elektrolit jest wśród nas!

20:35, 09.03.2021 | J.K
Skomentuj

Wolisz robić zdjęcia lustrzanką czy telefonem? Przeglądasz je potem na laptopie czy tablecie? Jakąkolwiek odpowiedź wybierzesz, jedno jest pewne – baterie Li-Ion towarzyszą ci każdego dnia. 

Świat już dobrze poznał się na zaletach baterii Li-Ion. Nic dziwnego, w końcu są bezpieczne, przyjazne środowisku, a do tego efektywniejsze niż baterie starej generacji. Udział Capchem w globalnym rynku wynosi obecnie 15 proc., a produkty elektroniczne z bateriami chińskiego producenta mają szerokie zastosowanie. 

Elektrolit znajdziemy nie tylko w samochodach elektrycznych, ale także w laptopach, tabletach, smartfonach i iPhonach, słuchawkach, a nawet w elektronarzędziach, jak np. wiertarki firmy Bosch. Niezwykle popularne na całym świecie elektryczne hulajnogi, które szturmem podbiły też Wrocław, również działają dzięki obecności elektrolitu. Produkt Capchem przyczynia się także do ratowania ludzkiego życia. Można go znaleźć m.in. w rozrusznikach serca Medtronic. 

Capchem jest jednym z trzech największych na świecie dostawców elektrolitu do wkładów do baterii litowo-jonowych. – Towarzyszymy codzienności wielu użytkowników na całym świecie, a to zobowiązuje do przestrzegania najwyższych standardów – mówi Peter Ma, członek zarządu Capchem Poland. Za kluczowego, niezawodnego dostawcę firmę uznały m.in. Panasonic, Sony i Samsung. Produkty Capchem są eksportowane do Europy (Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy), USA, Brazylii, Izraela, Rosji, Indii oraz do Japonii i Korei Południowej.
 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

WqrwionyWqrwiony

0 0

Jak się *%#)!& to napisze list do samego prezydenta w sprawie tej fabryki. Ja chce oddychać czystym powietrzem, a nike zanieczyszczonym toksycznymi i rakotwórczymi substancjami. Czarnobyl i *%#)!& w jednym 19:18, 10.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%