Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
16:25, 30.09.2022
W upalne dni przyjemnie chłodzi, zimą natomiast zapewnia pożądany komfort cieplny - klimatyzacja, czyli system urządzeń, mających za zadanie utrzymywanie optymalnych warunków temperaturowych w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie.
17:00, 29.09.2022
Wyniki nowych badań pokazują, że kawiarnia to najlepszy pomysł na pierwszą randkę. To miejsce wskazało aż 57% polskich singli.
08:14, 29.09.2022
Odzież robocza BHP to odzież ochronna stosowana do ochrony przed zagrożeniami w miejscu pracy. Odzież ta zapewnia ochronę przed różnego rodzaju urazami i zagrożeniami, takimi jak skaleczenia, oparzenia, upadki, ekspozycja na ciepło itp.
06:16, 29.09.2022
Polska gałąź rynku Forex rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Zgodnie z bieżącymi trendami światowych gospodarek, Polscy inwestorzy są bardziej świadomi potencjału drzemiącego w handlu walutami. Co ciekawe ogromną część inwestorów stanowią ludzie młodzi, którzy chętnie się uczą nowych rzeczy i nie boją się ryzyka.
16:01, 19.09.2022
Kreatyna to jedna z najbardziej popularnych odżywek na rynku suplementów diety. Przyczyn tej popularności wiele osób upatruje m.in. w fakcie, że jest to jedna z najlepiej i najbardziej dokładnie przebadanych naukowo odżywek. To powoduje, że nawet osoby stawiające pierwsze kroki w sportowym świecie, śmiało sięgają po kreatynę wiedząc, że po prostu okaże się ona skuteczna i pozwoli zmaksymalizować efekty treningu. Jednak wraz z jej rosnącą popularnością, tak jak w przypadku wielu innych produktów itp. - powstało jej wiele wariantów, nie tylko smakowych. Kreatyna jest dostępna także w wielu formach. Można przyjmować kreatynę w formie zarówno sproszkowanej, jak i jako kapsułki. Przez wielość różnego rodzaju wariantów odżywek kreatynowych, wiele osób zastanawia się jak poszczególne z nich, wpływają na efektywność danej odżywki, czy jest ona tak samo skuteczna w każdej formie, w każdym smaku itp. Warto zatem przyjrzeć się temu, czy kreatyna w proszku i w kapsułkach jest tym samym, czy też nie.
REKLAMA
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
18:50, 05.09.2022
Montowanie paneli fotowoltaicznych i korzystanie z energii elektrycznej pozyskanej wprost ze słońca jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Wiele osób wybiera je już przy budowie nowego domu, jednak nierzadkie są sytuacje, w których panele instaluje się także przy gotowych i użytkowanych od lat nieruchomościach. O wiele łatwiej jest jednak dokonać instalacji podczas budowy domu. Na tym etapie warto przemyśleć jeszcze jedną kwestię – to wykorzystanie PV do ogrzewania domu.
15:36, 26.08.2022
Nagroda jubileuszowa to temat wzbudzający wiele kontrowersji i emocji. Dlaczego tak jest? Otóż nagrody takie zasadniczo przysługują tylko pracownikom pewnych sektorów. Nie dotyczą z mocy prawa pracowników przedsiębiorstw prywatnych, tylko sektora państwowego. Przysługują na podstawie szczegółowych przepisów prawa, ale nie są ustalone jednolicie w Kodeksie pracy. Warto więc wiedzieć, komu i w jakich warunkach przysługuje nagroda jubileuszowa.
12:41, 24.08.2022
Wirtualne biura stały się dla przedsiębiorców czymś powszechnym. Mogą to być pracownicy zdalni i freelancerzy.
00:00, 22.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
REKLAMA
09:02, 16.08.2022
Tradycyjne gospodarstwo trudniące się hodowlą bydła utrzymuje około 20-30 sztuk krów mlecznych. Jednak już standardowej wielkości stado wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań w codziennej opiece i pracy hodowlanej.
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
00:00, 05.08.2022
Stworzenie dobrego projektu łazienki wymaga uważnego doboru każdego elementu jej wyposażenia. Szczególną uwagę należy poświęcić tym obiektom, które w największym stopniu wpływają na funkcjonalność tego rodzaju pomieszczenia. Osoby projektujące łazienkę często mierzą sięz dylematem: czy lepiej wybrać tradycyjne WC, czy może stelaż podtynkowy? Oto co warto wiedzieć, by podjąć dobrą decyzję.
14:44, 28.07.2022
Zakup samochodu lub drogiego sprzętu elektronicznego czy sportowego, kosztowne leczenie, wakacyjne wyjazdy lub duże, rodzinne uroczystości - to tylko niektóre z wydatków, które większość z nas finansuje za pomocą kredytu gotówkowego. Ofert tego typu finansowania znajdziemy na rynku całe mnóstwo. Różnią się one między sobą takimi czynnikami jak koszty i warunki kredytu, a także wymagania co do kredytobiorcy. Duże zróżnicowanie poszczególnych kredytów sprawia, że klienci niezorientowani w rynku produktów finansowych mogą mieć poważne problemy z wyborem najlepszej oferty. 
14:06, 28.07.2022
Salon to przestrzeń wspólna, dlatego powinna spełniać oczekiwania wszystkich domowników. Jedni traktują go jako miejsce do zabaw, inni substytut salonu telewizyjnego, kolejni zaś - przestrzeń do wypoczynku. Jak więc go urządzić, aby był przestrzenią iście uniwersalną? Zerknij  niżej, a damy Ci kilka wskazówek.
REKLAMA