Pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Czynności administracyjno-biurowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.07.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: znajomość redagowania pism urzędowych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Gostyńska 49, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Monika Marciniak
        Numer telefonu: 612839099 w. 13
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Obsługa klienta, rozkładanie towaru na półkach, wprowadzanie faktur do systemu
        StPr/24/0329
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Czynności administracyjno-biurowe
        StPr/24/0317

        Organizowanie pomocy logopedycznej, przeprowadzanie badań wstępnych diagnozowanie logopedyczne, działania profilaktyczne
        StPr/24/0323
        wynagrodzenie od od 4 788 PLN

        planowanie, realizacja zajęć dydaktycznych i wychowawczych, rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów, prowadzenie dokumentów nauczania zgodnie z przepisami
        StPr/24/0324

        Pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci
        StPr/24/0322
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        Realizacja planu dydaktyczno-wychowawczwgo według tygodniowego planu zajęć, realizacja programu kształcenia, prowadzenie dokumentów zgodnie z przepisami
        StPr/24/0325

        Asystent do spraw obsługi klienta pn.-pt.: 8-16
        StPr/24/0320
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Asystent do spraw marketingu i handlu pn.pt.: 9-17
        StPr/24/0319

        Praca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami intelektualnymi
        StPr/23/0494
        wynagrodzenie od od 3 690 PLN

        Konsultant - Organizator społeczności lokalnej
        StPr/24/0147
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN