Zamknij

Nauczyciel logopeda

Miejsce pracy: Ignacego Paderewskiego 4, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Organizowanie pomocy logopedycznej, przeprowadzanie badań wstępnych diagnozowanie logopedyczne, działania profilaktyczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich w Śremie
    Adres: Ignacego Paderewskiego 4, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 61-2836508
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, świadectwo pracy, list motywacyjny
    Obsługa klienta, rozkładanie towaru na półkach, wprowadzanie faktur do systemu
    StPr/24/0329
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Czynności administracyjno-biurowe
    StPr/24/0317

    Organizowanie pomocy logopedycznej, przeprowadzanie badań wstępnych diagnozowanie logopedyczne, działania profilaktyczne
    StPr/24/0323
    wynagrodzenie od od 4 788 PLN

    planowanie, realizacja zajęć dydaktycznych i wychowawczych, rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów, prowadzenie dokumentów nauczania zgodnie z przepisami
    StPr/24/0324

    Pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci
    StPr/24/0322
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    Realizacja planu dydaktyczno-wychowawczwgo według tygodniowego planu zajęć, realizacja programu kształcenia, prowadzenie dokumentów zgodnie z przepisami
    StPr/24/0325

    Asystent do spraw obsługi klienta pn.-pt.: 8-16
    StPr/24/0320
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Asystent do spraw marketingu i handlu pn.pt.: 9-17
    StPr/24/0319

    Praca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami intelektualnymi
    StPr/23/0494
    wynagrodzenie od od 3 690 PLN

    Konsultant - Organizator społeczności lokalnej
    StPr/24/0147
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN