Zamknij

Nauczyciel języka niemieckiego

Nr oferty: StPr/24/0324Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ignacego Paderewskiego 4, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: planowanie, realizacja zajęć dydaktycznych i wychowawczych, rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów, prowadzenie dokumentów nauczania zgodnie z przepisami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia germańska
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku zgodnym z nauczanym przedmiotem- dodatkowe oczekiwania
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich w Śremie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Ignacego Paderewskiego 4, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 612836508
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, świadectwo pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Obsługa klienta, rozkładanie towaru na półkach, wprowadzanie faktur do systemu
      StPr/24/0329
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Czynności administracyjno-biurowe
      StPr/24/0317
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2024

      Organizowanie pomocy logopedycznej, przeprowadzanie badań wstępnych diagnozowanie logopedyczne, działania profilaktyczne
      StPr/24/0323
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 788 PLN

      planowanie, realizacja zajęć dydaktycznych i wychowawczych, rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów, prowadzenie dokumentów nauczania zgodnie z przepisami
      StPr/24/0324

      Pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci
      StPr/24/0322
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Realizacja planu dydaktyczno-wychowawczwgo według tygodniowego planu zajęć, realizacja programu kształcenia, prowadzenie dokumentów zgodnie z przepisami
      StPr/24/0325

      Asystent do spraw obsługi klienta pn.-pt.: 8-16
      StPr/24/0320
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Asystent do spraw marketingu i handlu pn.pt.: 9-17
      StPr/24/0319

      Praca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami intelektualnymi
      StPr/23/0494
      data rozpoczęcia pracy od 27.10.2023
      wynagrodzenie od od 3 690 PLN

      Konsultant - Organizator społeczności lokalnej
      StPr/24/0147
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN