Zamknij

Dobry program i wynik zadowalający

19:58, 16.10.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Wybory w 2019 roku pokazały przede wszystkim, że demokracja w Polsce ma się coraz lepiej, rekordowa frekwencja w wyborach do europarlamentu oraz sejmu i senatu świadczy o coraz większej aktywności Polaków w budowaniu własnego państwa. Minione cztery lata rządów Zjednoczonej Prawicy pokazały, że odpowiedzialna władza to przede wszystkim wiarygodność i służba dla obywateli. W wyborach 13 października Polacy zadecydowali, że chcą kontynuacji dobrej zmiany i budowania państwa dobrobytu. Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości i rekordowe w wolnej Polsce poparcie 43,59%, to ponad 8 mln. obywateli, daje tej partii ogromny mandat zaufania po czterech latach rządów. Największy przegrany to Koalicja Obywatelska z Platformą Obywatelską na czele. Polacy pokazali, że totalna opozycja bez konkretnej i wiarygodnej oferty dla Polaków nie ma racji bytu.

(J.K)

nauczyciel wychowania fizycznego, działacz sportowy, radny Rady Miejskiej w Śremie, przewodniczący klubu radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek zarządu lokalnych struktur PiS. Wybory w 2019 roku pokazały przede wszystkim, że demokracja w Polsce ma się coraz lepiej, rekordowa frekwencja w wyborach do europarlamentu oraz sejmu i senatu świadczy o coraz większej aktywności Polaków w budowaniu własnego państwa. Minione cztery lata rządów Zjednoczonej Prawicy pokazały, że odpowiedzialna władza to przede wszystkim wiarygodność i służba dla obywateli. W wyborach 13 października Polacy zadecydowali, że chcą kontynuacji dobrej zmiany i budowania państwa dobrobytu. Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości i rekordowe w wolnej Polsce poparcie 43,59%, to ponad 8 mln. obywateli, daje tej partii ogromny mandat zaufania po czterech latach rządów. Największy przegrany to Koalicja Obywatelska z Platformą Obywatelską na czele. Polacy pokazali, że totalna opozycja bez konkretnej i wiarygodnej oferty dla Polaków nie ma racji bytu.

Tomasz Wojna

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

CoTyWieszODemokracjiCoTyWieszODemokracji

1 1

O demokracji Kolego nie masz zielonego pojęcia. Raczej idzie w kierunku dyktatury z pełną kontrolą sądownictwa i mediòw. A awans tylko dla miernych ale wiernych. 19:14, 17.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LewelLewel

1 0

Ale jaja...jeszcze trochę i PO i uwierzy,że wygrało wybory...Ale beQ 14:33, 18.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone